17-24.10.2021
Palacio Vistalegre
Schedule subject to change for the Cervezas Victoria Córdoba Open 2021
9:30h
Round 1
CLUB
Jorge Ferre Sainz
Juan Carlos Gama Gonzalez
VS
Jose Jimenez Casas
Jesús Ruíz Bohorquez
Round 1
CLUB
Matías Nicoletti
Mohammed Abdulla
VS
Luis Alfonso Chacón Gilo
Jorge Martinez Sanchez
Round 1
CLUB
Adrián Marqués Berdonce
Daniel Luna Peinado
VS
Federico Mouriño Proasi
José María Mouliaa López
Round 1
CLUB
Ignacio Piotto Albornoz
Nicolás Suescun
VS
Daniel Santigosa Sastre
David Gala Sanchez
Round 1
CLUB
Jorge Burgos Luca De Tena
Daniel Avilés Cayuela
VS
Carl Knutsson
Daniel Appelgren
Round 1
Pablo Cardona Huerta
Alonso Rodríguez Martínez
VS
Adrián Rodríguez Rodríguez-Manzaneque
Javier Navarro Pérez
10:30h
Round 1
CLUB
Álvaro Delgado Sánchez
Daniel Bressel Ambrossi
VS
Miguel Melero Bernal
Ivan García Aceituno
Round 1
CLUB
Bastien Blanque
Thomas Leygue
VS
Francisco Alameda Robles
Antonio Varo Ramos
Round 1
CLUB
Adrián Martínez Galindo
Andreas Martell Beuzit
VS
Pablo García Rodrigo
Jairo Jose Bautista Ortiz
Round 1
CLUB
Martín Ariel Andornino
Daniel Windahl
VS
Pablo Castillo Valverde
Carlos Martí Vaño
Round 1
CLUB
Alejandro Tasa Van Beek
Jordi Muñoz Baixas
VS
Iago González Niño
Álvaro García Gallego
Round 1
CLUB
Javier Rodríguez Márquez
David Fernández Fernandez
VS
Christian Medina Murphy
Diego Rubio Relinque
11:30h
Round 1
CLUB
Simone Cremona
Marco Cassetta
VS
Karlos Rodríguez Vidal
Marcos Jimenez Escobar
Round 1
CLUB
Pedro Meléndez Amaya
Cristobal García Blanco
VS
Roberto Belmont Pastor
Fernando Zambrano Sánchez
Round 1
CLUB
Joaquin Terceros
Alejandro Navas Balaguer
VS
Ignacio Vilariño Gestoso
Boris Castro García
Round 1
CLUB
José Luis González Rodríguez
Álvaro Meléndez Amaya
VS
José Manuel Ortiz Llerena
Alejandro Moya Rodríguez
Round 1
CLUB
Rafael Pedregosa Del Río
Alejandro Gonzalez Fernandez
VS
Pablo González Neria
Mario Huete Hernández
Round 1
CLUB
Mario Ortega Ripoll
Gonzalo Pérez Arbona
VS
Iván Arrondo Pérez
Alex Caton Calvo
12:30h
Round 1
CLUB
Exequiel Mouriño Proasi
Pablo Acevedo Iturribarria
VS
Oscar Vazquez Fernandez
Mario Cerezo Casado
Round 1
CLUB
Igor Amondarain González
Victor Tur Checa
VS
Alejandro Urzola Abad
Cristian Arias Mayoral
Round 1
CLUB
José Carlos Bernal Rodríguez
Domingo Villegas Ropero
VS
Borja Yribarren Abecia
Jaime Fermosell Delgado
Round 1
CLUB
Cándido Jorge Alfaro
Adrián Ronco López
VS
Jose Maria Garcia Sanchez-Castilla
Francisco Guerrero Cordero
Round 1
CLUB
Marcos Cordoba Lugo
Ignacio Sager Nagel
VS
Nicolo Cotto
Carlos Pérez Cabeza
Round 1
CLUB
Jose Mena Macias
Pol Hernández Álvarez
VS
Antonio José Cardona Botella
Miguel Morales Domenech
16:30h
Round 2
CLUB
Marc Quílez Palleja
Toni Bueno Gómez
VS
Jose Jimenez Casas
Jesús Ruíz Bohorquez
Round 2
CLUB
Luis Alfonso Chacón Gilo
Jorge Martinez Sanchez
VS
Federico Mouriño Proasi
José María Mouliaa López
Round 2
CLUB
Ignacio Piotto Albornoz
Nicolás Suescun
VS
Jorge Burgos Luca De Tena
Daniel Avilés Cayuela
Round 2
CLUB
Pablo Cardona Huerta
Alonso Rodríguez Martínez
VS
Ricardo Martínez Sánchez
Francisco Gomes
17:30h
Round 2
CLUB
Fran Ramírez Navas
Víctor Manuel Mena Gil
VS
Miguel Melero Bernal
Ivan García Aceituno
Round 2
CLUB
Bastien Blanque
Thomas Leygue
VS
Pablo García Rodrigo
Jairo Jose Bautista Ortiz
Round 2
CLUB
Martín Ariel Andornino
Daniel Windahl
VS
Iago González Niño
Álvaro García Gallego
Round 2
CLUB
Christian Medina Murphy
Diego Rubio Relinque
VS
Enrique Goenaga Garcia
Miguel González García
18:30h
Round 2
CLUB
Miguel Ángel Solbes Llorens
Aitor García Bassas
VS
Karlos Rodríguez Vidal
Marcos Jimenez Escobar
Round 2
CLUB
Pedro Meléndez Amaya
Cristobal García Blanco
VS
Ignacio Vilariño Gestoso
Boris Castro García
Round 2
CLUB
José Luis González Rodríguez
Álvaro Meléndez Amaya
VS
Pablo González Neria
Mario Huete Hernández
Round 2
CLUB
Mario Ortega Ripoll
Gonzalo Pérez Arbona
VS
Pedro Vera Castillo
Jaime Menéndez Gil
19:30h
Round 2
CLUB
Germán Tamame
Gonzalo Díaz
VS
Oscar Vazquez Fernandez
Mario Cerezo Casado
Round 2
CLUB
Igor Amondarain González
Victor Tur Checa
VS
Borja Yribarren Abecia
Jaime Fermosell Delgado
Round 2
CLUB
Cándido Jorge Alfaro
Adrián Ronco López
VS
Nicolo Cotto
Carlos Pérez Cabeza
Round 2
CLUB
Jose Mena Macias
Pol Hernández Álvarez
VS
Diego Gil Batista
Aday Santana Ferrero
9:30h
Round 3
CLUB
Jose Jimenez Casas
Jesús Ruíz Bohorquez
VS
Federico Mouriño Proasi
José María Mouliaa López
Round 3
CLUB
Ignacio Piotto Albornoz
Nicolás Suescun
VS
Ricardo Martínez Sánchez
Francisco Gomes
Round 3
CLUB
Miguel Melero Bernal
Ivan García Aceituno
VS
Pablo García Rodrigo
Jairo Jose Bautista Ortiz
Round 3
CLUB
Martín Ariel Andornino
Daniel Windahl
VS
Enrique Goenaga Garcia
Miguel González García
10:30h
Round 3
CLUB
Miguel Ángel Solbes Llorens
Aitor García Bassas
VS
Pedro Meléndez Amaya
Cristobal García Blanco
Round 3
CLUB
José Luis González Rodríguez
Álvaro Meléndez Amaya
VS
Pedro Vera Castillo
Jaime Menéndez Gil
Round 3
CLUB
Germán Tamame
Gonzalo Díaz
VS
Borja Yribarren Abecia
Jaime Fermosell Delgado
Round 3
CLUB
Cándido Jorge Alfaro
Adrián Ronco López
VS
Diego Gil Batista
Aday Santana Ferrero
15:00h
Round 1
CLUB
Valentina Tommasi
Eugenia Guimet Bigas
VS
Lucía Mateos Herrera
Lola Martínez Fernández
Round 1
CLUB
Estela Francés Fernández
Alicia Seijas Cali
VS
Laia Bonilla Torres
Marina Pinacho Sánchez
Round 1
CLUB
Patrícia Ribeiro
Catarina Castro Vilela
VS
Araceli Muñoz Sanchez
Ana Perez Moreno
Round 1
CLUB
Lorena Vano
Mireia Herrada Ruiz
VS
Ksenia Sharifova
Martina Fassio Goyeneche
16:00h
Round 1
CLUB
Ainhoa Rico Martín
Maria Castañera Hernandez
VS
Alicia Alegre Masnou
Celeste Paz
Round 1
CLUB
Rebeca Lopez Lopez
Marta Arellano Navarro
VS
Marta Pérez Arias
Melisa Chico Echandia
Round 1
CLUB
Raquel Segura Aguilar
Alba Pérez Momha
VS
Lucia Garcia Trella
Marta Barrera De La Fuente
Round 1
CLUB
Ana Varo Ramos
Manuela Isabel Alaga Drosdov
VS
Lucía Pérez Parra
Claudia Fernández Sanchez
18:00h
Round 1
CLUB
José Luis González Rodríguez
Álvaro Meléndez Amaya
VS
Jaime Muñoz Enrile
Arnau Ayats Delgado
Round 1
CLUB
Borja Yribarren Abecia
Jaime Fermosell Delgado
VS
Javier Pérez Morillas
Benjamin Tison
Round 1
CLUB
Diego Gil Batista
Aday Santana Ferrero
VS
José Solano Marmolejo
Juanlu Esbri Gonzalez
Round 1
CLUB
Pedro Meléndez Amaya
Cristobal García Blanco
VS
Ignacio González Gadea
Teodoro Víctor Zapata Pizarro
17:00h
Round 1
CLUB
Ricardo Martínez Sánchez
Francisco Gomes
VS
Federico Mouriño Proasi
José María Mouliaa López
Round 1
CLUB
Pablo García Rodrigo
Jairo Jose Bautista Ortiz
VS
Martín Sánchez Piñeiro
Diego Ramos
Round 1
CLUB
Martín Ariel Andornino
Daniel Windahl
VS
Ernesto Moreno Carrasco
Facundo Domínguez
Round 1
CLUB
Cristian Germán Gutiérrez
Miguel Benítez Lara
VS
Enrique Goenaga Garcia
Miguel González García
11:30h
Round 2
CLUB
Sara Pujals Pérez
Nicole Traviesa Mola
VS
Valentina Tommasi
Eugenia Guimet Bigas
Round 2
CLUB
Estela Francés Fernández
Alicia Seijas Cali
VS
Carmen Castillón Gámez
Melania Merino Saéz
Round 2
CLUB
Mónica Gómez Rivas
Helena Wyckaert
VS
Patrícia Ribeiro
Catarina Castro Vilela
Round 2
CLUB
Ksenia Sharifova
Martina Fassio Goyeneche
VS
Carmen García Pardo
Lourdes Pascual Rodríguez
12:30h
Round 2
CLUB
Manuela Schuck Silva
Marta Caparrós Maldonado
VS
Ainhoa Rico Martín
Maria Castañera Hernandez
Round 2
CLUB
Rebeca Lopez Lopez
Marta Arellano Navarro
VS
Chiara Pappacena
Giorgia Marchetti
Round 2
CLUB
Nelida Beatriz Brito Azcona
Amanda Girdo
VS
Raquel Segura Aguilar
Alba Pérez Momha
Round 2
CLUB
Lucía Pérez Parra
Claudia Fernández Sanchez
VS
Sara Ruiz Soto
Alicia Blanco Rojo
10:00h
Round 2
CLUB
Javier González Barahona
Agustín Gutiérrez
VS
José Luis González Rodríguez
Álvaro Meléndez Amaya
Round 2
CLUB
Borja Yribarren Abecia
Jaime Fermosell Delgado
VS
José David Sánchez Serrano
Javier Valdés González
Round 2
CLUB
Denis Tomas Perino
Adrián Blanco Antelo
VS
José Solano Marmolejo
Juanlu Esbri Gonzalez
Round 2
CLUB
Ricardo Martínez Sánchez
Francisco Gomes
VS
Antón Sans Riola
Christian Fuster Simarro
9:00h
Round 2
CLUB
Salvador Oria Ortega
Jorge Ruiz Gutiérrez
VS
Pablo García Rodrigo
Jairo Jose Bautista Ortiz
Round 2
CLUB
Martín Ariel Andornino
Daniel Windahl
VS
Antonio Luque Aragón
Mario Del Castillo Marín
Round 2
CLUB
Javier García Mora
Raúl Marcos Durán
VS
Ignacio González Gadea
Teodoro Víctor Zapata Pizarro
Round 2
CLUB
Cristian Germán Gutiérrez
Miguel Benítez Lara
VS
Lucas Bergamini
Alejandro Arroyo Albert
Tuesday P.O.4º AFTERNOON
Round 3
PISTA 2
Javier González Barahona
Agustín Gutiérrez
VS
José David Sánchez Serrano
Javier Valdés González
Tuesday P.O.3º AFTERNOON
Round 3
PISTA 2
José Solano Marmolejo
Juanlu Esbri Gonzalez
VS
Ricardo Martínez Sánchez
Francisco Gomes
Tuesday P.O.2º AFTERNOON
Round 3
PISTA 2
Salvador Oria Ortega
Jorge Ruiz Gutiérrez
VS
Antonio Luque Aragón
Mario Del Castillo Marín
15:00h
Round 3
PISTA 2
Javier García Mora
Raúl Marcos Durán
VS
Lucas Bergamini
Alejandro Arroyo Albert
19:30h
Round 1
CLUB
Ana Fernández De Ossó Fuentes
Cecilia Reiter
VS
Chiara Pappacena
Giorgia Marchetti
Round 1
CLUB
Araceli Martínez Ibáñez
Nuria Vivancos Vivancos
VS
Manuela Schuck Silva
Marta Caparrós Maldonado
Round 1
CLUB
Carlotta Casali Vannicelli
Sandra Hernández Camacho
VS
Lucía Pérez Parra
Claudia Fernández Sanchez
Round 1
CLUB
Nelida Beatriz Brito Azcona
Amanda Girdo
VS
Isabel Domínguez Munaiz
Lorena Alonso De Lera
18:30h
Round 1
CLUB
Mónica Gómez Rivas
Helena Wyckaert
VS
Sofía Saiz Vallejo
Marina Martínez Lobo
Round 1
CLUB
Carmen García Pardo
Lourdes Pascual Rodríguez
VS
Julia Polo Bautista
Jimena Velasco Postiguillo
Round 1
CLUB
Marina Guinart España
Nuria Rodríguez Camacho
VS
Estela Francés Fernández
Alicia Seijas Cali
Round 1
CLUB
Sara Pujals Pérez
Nicole Traviesa Mola
VS
Giulia Sussarello
Andreína De Los Santos Sarasúa
10:00h
Round 2
CLUB
Ana Fernández De Ossó Fuentes
Cecilia Reiter
VS
Sofía Saiz Vallejo
Marina Martínez Lobo
Round 2
CLUB
Araceli Martínez Ibáñez
Nuria Vivancos Vivancos
VS
Julia Polo Bautista
Jimena Velasco Postiguillo
Round 2
CLUB
Marina Guinart España
Nuria Rodríguez Camacho
VS
Giulia Sussarello
Andreína De Los Santos Sarasúa
Round 2
CLUB
Lucía Pérez Parra
Claudia Fernández Sanchez
VS
Nelida Beatriz Brito Azcona
Amanda Girdo
Wednesday P.O.2º AFTERNOON
Round 1
PISTA 2
Miguel Yanguas Diez
Miguel Lamperti
VS
José David Sánchez Serrano
Javier Valdés González
Round 1
PISTA CENTRAL
Franco Stupaczuk
Alejandro Ruiz Granados
VS
Adrián Allemandi
Jorge Nieto Ruiz
15:30h
Round 1
PISTA 2
Antonio Fernández Cano
José Antonio García Diestro
VS
Álvaro Cepero Rodríguez
Rafael Méndez Ruiz De Villegas
Round 1
PISTA CENTRAL
Francisco Manuel Gil Morales
Jesús Moya Sos
VS
Arturo Coello Manso
Fernando Belasteguín
Wednesday P.O.3º MORNING
Round 1
PISTA CENTRAL
Antonio Luque Aragón
Mario Del Castillo Marín
VS
Maximiliano Sánchez
Luciano Capra
Round 1
PISTA 2
Ramiro Moyano
Juan Cruz Belluati López
VS
Javier García Mora
Raúl Marcos Durán
Wednesday P.O.3º AFTERNOON
Round 1
PISTA 2
José Solano Marmolejo
Juanlu Esbri Gonzalez
VS
Juan Martín Díaz Martínez
Pablo Lijó Santos
Round 1
PISTA CENTRAL
Javier Garrido Gómez
Lucas De Oliveira Campagnolo
VS
Javier Martínez Vázquez
Íñigo Zaratiegui Pedrosa
Wednesday P.O.2º MORNING
Round 1
PISTA 2
Miguel Semmler Arranz
Sergio Alba Sánchez
VS
Eduardo Alonso Chillarón
Víctor Ruiz Remedios
Round 1
PISTA CENTRAL
Pablo Lima
Javier Ruiz González
VS
Jon Sanz Zalba
Agustín Gómez Silingo
9:30h
Round 1
PISTA 2
Gonzalo Rubio Pérez
Iván Ramírez Del Campo
VS
Francisco Javier Leal Perez
José Rico Dasi
Round 1
PISTA CENTRAL
Juan Mieres Petruf
Matías Díaz Sangiorgio
VS
Jerónimo González Luque
Javier Rico Dasi
18:30h
Round 1
CLUB
Julia Polo Bautista
Jimena Velasco Postiguillo
VS
Marta Talaván Ruiz
Lorena Rufo Ortiz
Round 1
CLUB
Carmen Goenaga García
Beatriz Caldera Sánchez
VS
Lucía Martínez Gómez
Julieta Evangelina Bidahorria
Round 1
CLUB
Anna Cortiles Tapias
Xénia Clascá Vidiella
VS
Ariadna Cañellas Rodero
Léa Godallier
Round 1
CLUB
Marina Guinart España
Nuria Rodríguez Camacho
VS
María Pilar Sánchez Alayeto
María José Sánchez Alayeto
17:15h
Round 1
CLUB
Carolina Orsi Gallorini
Esther Carnicero Martín
VS
Raquel Piltcher
Noa Cánovas Paredes
Round 1
CLUB
Carolina Navarro Björk
Elisabet Amatriaín Armas
VS
Delfina Brea Senesi
Tamara Icardo Alcorisa
Round 1
CLUB
Marta Ortega Gallego
Beatriz González Fernández
VS
Lucía Pérez Parra
Claudia Fernández Sanchez
Round 1
CLUB
Alba Galán Romo
Teresa Navarro López-Barajas
VS
Alix Collombon
Jessica Castelló López
16:00h
Round 1
CLUB
Aranzazu Osoro Ulrich
Victoria Iglesias Segador
VS
Carla Mesa Salazar
María Del Carmen Villalba Sánchez
Round 1
CLUB
Bárbara Las Heras Monterde
Verónica Virseda Sánchez
VS
Ana Catarina Nogueira
Sofía Araújo
Round 1
CLUB
Catalina Tenorio
Patricia Martínez Fortún
VS
Ángela Caro Cantín
Arantxa Soriano Pérez
17:00h
Round 1
CLUB
Sandra Bellver Fructuoso
Claudia Jensen Sirvent
VS
Sofía Saiz Vallejo
Marina Martínez Lobo
15:30h
Round 2
PISTA CENTRAL
Alejandro Galán Romo
Juan Lebrón Chincoa
VS
Miguel Yanguas Diez
Miguel Lamperti
Round 2
PISTA 2
Pablo Lima
Javier Ruiz González
VS
Francisco Javier Leal Perez
José Rico Dasi
Thursday P.O.2º AFTERNOON
Round 2
PISTA 2
Antonio Fernández Cano
José Antonio García Diestro
VS
Maximiliano Sánchez
Luciano Capra
Round 2
PISTA CENTRAL
Franco Stupaczuk
Alejandro Ruiz Granados
VS
Juan Martín Díaz Martínez
Pablo Lijó Santos
Thursday P.O.3º AFTERNOON
Round 2
PISTA CENTRAL
Javier Garrido Gómez
Lucas De Oliveira Campagnolo
VS
Federico Chingotto
Juan Tello
9:30h
Round 2
PISTA CENTRAL
Carlos Daniel Gutiérrez
Agustín Tapia
VS
Ramiro Moyano
Juan Cruz Belluati López
Round 2
CLUB
Aranzazu Osoro Ulrich
Victoria Iglesias Segador
VS
Bárbara Las Heras Monterde
Verónica Virseda Sánchez
Round 2
PISTA 2
Ángela Caro Cantín
Arantxa Soriano Pérez
VS
Ariana Sánchez Fallada
Paula Josemaría Martín
Thursday P.O.2º MORNING
Round 2
PISTA CENTRAL
Miguel Semmler Arranz
Sergio Alba Sánchez
VS
Arturo Coello Manso
Fernando Belasteguín
Round 2
CLUB
Sofía Saiz Vallejo
Marina Martínez Lobo
VS
María Virginia Riera
Patricia Llaguno Zielinski
Round 2
PISTA 2
Marta Ortega Gallego
Beatriz González Fernández
VS
Alix Collombon
Jessica Castelló López
Thursday P.O.3º MORNING
Round 2
PISTA CENTRAL
Jerónimo González Luque
Javier Rico Dasi
VS
Francisco Navarro Compán
Martín Di Nenno
Round 2
CLUB
Alejandra Salazar Bengoechea
Gemma Triay Pons
VS
Marta Talaván Ruiz
Lorena Rufo Ortiz
Round 2
PISTA 2
Marta Marrero Marrero
Lucía Sainz Pelegri
VS
Lucía Martínez Gómez
Julieta Evangelina Bidahorria
Thursday P.O.4º MORNING
Round 2
CLUB
Raquel Piltcher
Noa Cánovas Paredes
VS
Delfina Brea Senesi
Tamara Icardo Alcorisa
Round 2
PISTA 2
Anna Cortiles Tapias
Xénia Clascá Vidiella
VS
María Pilar Sánchez Alayeto
María José Sánchez Alayeto
Friday P.O.2º AFTERNOON
Round 3
PISTA CENTRAL
Alejandro Galán Romo
Juan Lebrón Chincoa
VS
Maximiliano Sánchez
Luciano Capra
Friday P.O.3º AFTERNOON
Round 3
PISTA CENTRAL
Franco Stupaczuk
Alejandro Ruiz Granados
VS
Federico Chingotto
Juan Tello
Friday P.O.3º MORNING
Round 3
PISTA CENTRAL
Carlos Daniel Gutiérrez
Agustín Tapia
VS
Arturo Coello Manso
Fernando Belasteguín
15:30h
Round 3
PISTA CENTRAL
Pablo Lima
Javier Ruiz González
VS
Francisco Navarro Compán
Martín Di Nenno
Friday P.O.2º MORNING
Round 3
PISTA CENTRAL
Alejandra Salazar Bengoechea
Gemma Triay Pons
VS
Delfina Brea Senesi
Tamara Icardo Alcorisa
Round 3
PISTA 2
Marta Marrero Marrero
Lucía Sainz Pelegri
VS
María Pilar Sánchez Alayeto
María José Sánchez Alayeto
10:00h
Round 3
PISTA 2
Aranzazu Osoro Ulrich
Victoria Iglesias Segador
VS
María Virginia Riera
Patricia Llaguno Zielinski
9:30h
Round 3
PISTA CENTRAL
Alix Collombon
Jessica Castelló López
VS
Ariana Sánchez Fallada
Paula Josemaría Martín
Saturday P.O.2º AFTERNOON
Round 4
PISTA CENTRAL
Alejandro Galán Romo
Juan Lebrón Chincoa
VS
Franco Stupaczuk
Alejandro Ruiz Granados
Saturday P.O.2º MORNING
Round 4
PISTA CENTRAL
Arturo Coello Manso
Fernando Belasteguín
VS
Francisco Navarro Compán
Martín Di Nenno
16:00h
Round 4
PISTA CENTRAL
Alejandra Salazar Bengoechea
Gemma Triay Pons
VS
Aranzazu Osoro Ulrich
Victoria Iglesias Segador
10:00h
Round 4
PISTA CENTRAL
Marta Marrero Marrero
Lucía Sainz Pelegri
VS
Ariana Sánchez Fallada
Paula Josemaría Martín
Sunday P.O.2º MORNING
Round 5
PISTA CENTRAL
Franco Stupaczuk
Alejandro Ruiz Granados
VS
Francisco Navarro Compán
Martín Di Nenno
10:00h
Round 5
PISTA CENTRAL
Alejandra Salazar Bengoechea
Gemma Triay Pons
VS
Ariana Sánchez Fallada
Paula Josemaría Martín